Bohrok

18. března 2013 v 17:21 | lessovik |  Bohroci
Lehvak
Lehvak je jediný Bohrok určený pro boj. Používá svého drtivého štítu a rozpouštěcího postřiku, aby zničil vše, co existuje na Mata Nui. Chytrý a nepředvídatelný. Zastavení Lehvaka může být Toaova největší výzva. Jsou velmi těžko zkrotitelní, i když je jejich krana sejmuta.
Pahrak
Pahrak je nejvíce krutý z Bohroků, nikdy se nevzdává dokud jeho destruktivní práce není hotová. Jeho štít má sílu spustit zemětřesení a s pomocí své síly může pohybovat i obrovskými valouny. Nedělá si starosti se zátarasy, protože je může jednoduše rozdrtit. Když ale odstraníte jeho kranu, stane se z něj znamenitý a krotký dělník.
Kohrak
Kohrak, Bohrok ledu. Kohrak považuje sám sebe za neporazitelného a nevnímá nebezpečí. Pro Toa a vesničany je snadnější zmocnit se Kohraka když je osamocený, jelikož nebere ohledy na své vlastní bezpečí. Kohrak je velký taktik a pracuje tajně. Nicméně má jednu slabou stránku: vždy konfrontuje protivníka jeden na jednoho. Spíše než by se spoléhal na sjednocenou sílu, spoléhají se na svou vlastní sílu.
Nuhvok
Nuhvok, Bohrok země. Nuhvokové jsou nejosamocenější z celého hejna Bohroků. Při napadení se ihned nebrání, ale když zhodnotí situaci a zjistí co se děje, brání se svými hrozivými kladivovými štíty. Pokud jsou zahnáni do rohu, brání se houževnatě svými štíty dokud nepřijde pomoc. Nuhvok je nejvíce zranitelný v otevřených prostorech mimo hejno. Nejlepší strategií pro polapení Nuhvoka nalákat ho nad zem - pryč od jeho roje.
Gahlok
Gahlok, Bohrok vody. Gahlok je nevyzpytatelný tvor - nikdy nevíte co od něho můžete očekávat. Právě když si myslíte, že jste odhalili jejich plány, z vteřiny na vteřinu je změní. Nokama skvěle poznamenal, že "chytání Gahloka je jako chytat úhoře mokrou rukou. Myslete opatrně, než přerušíte jeho práci". Gahlok nikdy nereaguje stejným způsobem dvakrát a nikdy dvakrát neudeří na stejné místo.
Tahnok
Tahnok, Bohrok ohně. Tahnoci jsou rychlí pracovníci. Navzdory jejich neuvěřitelné rychlosti jsou stále velmi systematičtí a znají význam kolektivní práce. Jestliže je jeden z jejich družstva zraněný, nebo v nesnázích, ujistí se, že je v bezpečí a pak teprve pokračují ve svém poslání. Zatímco Bohroci nejsou přirozeně agresivní, Tahnok je nejméně pasivní z roje. Snadno se rozzuří a když jsou v ohrožení, nejdříve udeří a teprve později kladou otázky. Když udeří v hejnu, jsou o to více nebezpeční. Nicméně nejvíce z Bohroků inklinují k impulsivnímu jednání a nejsou tak rafinovaní jako někteří z ostatních hejn.
Boxor
Boxor Vehicle
Velmi vynalézaví ostrované Matoran sbírají náhradní díly z poražených Bohroků a vyrábějí z nich boxující obanné vozy Boxor. Když se Bohrokové vrátí , vesničan v kokpitu pomůže vozu Boxor probít si cestu.Na tomto obrázku Boxora řídí Matoran Nuparu.
Cahdok a Gahdok
Cahdok a Gahdok
Cahdok a Gahdok jsou Bahragská dvojčata, která přebývají hluboko pod povrchem Mata-Nui. Jsou králové všech Bohroků, od kterých načerpali všechny jejich síly. Před tím vlastnili jen telepatické schopnosti. Bahragové ovládají Kranu o kterou se přetahují s Bohroky. Zvláštní silou Cahdoka a Gahdoka je to, že čím blíže jsou k ostatním, tím jsou silnější - vysávají z každého energii. Když stojí bok po boku, ani moc speciálního obleku Exo-Toa není proti nim účinná.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama