Bohrok-Kal

18. března 2013 v 17:11 | lessovik |  Bohroci
Lehvak-Kal
Lehvak-Kal je mistr překvapení. Zdá se, že se umí objevit a zase zmizet během vteřiny. Jeho vakuové pole může absorbovat všechen vzduch v jeho nejbližším okolí a všechen ho vyslat proti protivníkovi v silném nárazu, který může dokonce rozdrtit i skálu.
Nuhvok-Kal
Z hlubin Mata Nui nyní přichází 6 elitních Bohroků - Bohrok-Kal! Bohrokové ukradli základní síly Toa Nuva a tím je velmi oslabili. Jeden z nejnebezpečnějších Bohroků - Nuhvok-Kal je vládcem zemské přitažlivosti. Může měnit gravitační pole: zvýšit zemskou přitažlivost, a tím učinit svého oponenta příliš těžkým na to, aby mohl stát nebo ji naopak snížit a vystřelit tím svého protivníka do vzduchu
Pahrak-Kal
Pahrak-Kal se sice pohybuje pomalu, ale přesto se mu nikdo neodváží postavit do cesty. Jeho plazmový štít umí rozžhavit skálu, kov nebo kteroukoliv jinou látku a zredukovat ji na malou hromádku popela. Pahrak-Kala nemůže nic zastavit!
Tahnok-Va
Tahnok-Kal - Bohrok-Kal - elektřiny. Tahnok-Kal je rychlý a mocný a obvykle jedná jako vůdce skupiny Bohrok-Kalů. Jeho reflexy jsou neuvěřitelně rychlé, těm kdo ho vidí v aci se jeví jako velice výbušný. Někteří říkají, že Tahnok-Kal je opravdu tak rychlý jako blesk. Síly elektřiny ovládá přes svůj silový štít.
Kohrak-Kal
Zvuková síla Kohrak-Kala je tak velká, že si na něj musí dávat pozor dokonce i jeho spolubojovníci. Jeho umění vládnout zvukem mu dovoluje vytvářet zvukové bariéry, způsobovat otřesy nejrůznějších předmětů a dokonce je i rozbíjet.
Gahlok-Kal
Magnetická síla Gahlok-Kala je tak velká, že může cokoliv a kohokoliv doslova přikovat k zemi. Jeho magnetické pole se dá také využít k vytvoření mocného ochranného štítu. Gahlok-Kal umí vklouznout na jakékoliv místo a zase se dostat pryč, aniž by byl odhalen. Umí "obtékat" všechny překážky, které mu stojí v cestě.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama