matorani mahri-nui

16. března 2013 v 14:26 | skrall10x |  matorani
Defilak
Defilak
Chytrý a nápaditý Defilak rychle propojuje zdánlivě nesouvisející události a spřádá z nich plán. S velkým nasazením ochraňuje Mahri Nui, dokáže se postavit i mnohem silnějším protivníkům, přičemž riskuje svou vlastní zkázu.
Dekar
Dekar
Po-Matoran, který věří jedině tomu, co vidí na vlastní oči, a v poslední době viděl věci, které dříve pokládal za nemožné. Má za to, že všechno, co má sílu Masky života, je nebezpečné, ne-li přímo zlé, a mělo by být zničeno.
Sarda
Sarda
Sarda je Ta-Matoran a čtvrtý člen Defilakova podvodního plavidla.Sarda je skeptycký.Rád vykládá povídky o příšerách z Mahri Nui.Sarda byl také chycen Pridakem.Sarda byl předhozen žraloku Takea.Sardův osud je neznámý.Nosí ohromnou Huna masku(maska neviditelnosti).
Idris
Idris
Idris je Ga-Matoran jenž se nabídla ke kormidlování Defilakova podvodního plavidla a později byla chycena Pridakem.Poté co odešel Pridak s Defilakem,Gar a Idris utíkali,ale chytili je Caraparovi krabi.Ale Defilak také unikl Pridakovi a pomohl Garovi a Idris uniknout na bezpečné místo na Mahri Nui.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama