Piraka

18. března 2013 v 18:25 | lessovik |  Piraka
Zaktan
Zaktan
Vůdce Piraků - ZAKTAN. Oslnivého a bezohledného Zaktana se obávají dokonce i ostatní Pirakové. Jeho laserové vidění a zbraň se třemi hroty mu pomáhá při hledání masky života. Nejzáhadnější z Priaků - Zaktan, zná různá překvapivá tajemnství koulí Zamor.
Thok
Thok
Brilantní zlo Thok. Thokův plán je jednoduchý - přesvědčit další Piraky, že je na jejich straně a pak je všechny zradit. Má velkou moc - předává na dálku telepaticky nepřátelům různé myšlenky, aby nepřítele dezorientoval. Když dojde k boji, spoléhá na svůj ledový nástroj a zbraň, kterou zmrazí nepřítele a svými Zamor koulemi udělá z nepřátel otroky
Hakann
Hakann
Zrádný nájezdník - Hakann. Nepřátelé Hakanna nikdy neví jak je porazí díky svému tepelnému zraku, lávovému vystřelovači, nebo zničujícími výbuchy. Je nejnenáviděnejší z piraků pro jeho přesné plánování. Hakann plánuje odstranit vše, co mu přijde do cesty při jeho cestě k odcizení masky světla, kterou chce jen sám pro sebe.
Reidak
Reidak
Brutální síla - REIDAK! Nejsilnější z Piraků - Reidak žije jen ničením. Jeho síla ho dělá prakticky nezadržitelným. Infračervené a tepelné vidění mu pomáhá vidět vždy a všude každého nepřítele. Svými zbraněmi kombinovaný vrtákem a pilou promění tvrdou zem v sypký písek.
Vezok
Vezok
Zuřivý Vezok. Odporný a zkažený Vezok, jeho běšnění ho přivádí na pokraj exploze. V boji se spoléhá na svou harpunu, která ho táhne vodou a na svou zbraň, která vymršťuje vodní dýky. Jeho silné vize a schopnost pohlcovat síly z nepřátel ho dělá zničujícím protivníkem.
Avak
Avak
Výrobce zbraní Avak. Nejtalentovanější konstruktér mezi Piraky Avak dokáže vyrobit nástroj, nebo zbraň prakticky z čehokoliv. Používá své rentgenové záření a teleskopický zrak k vyhledávání nepřátel. Jakmile nepřítele zaměří, vytvoří dokonalé vzdušné vězení a nepřítele v tomto neviditelném vězení zadržuje. Jakmile dojde k souboji, Avak spoléhá na svůj vystřelovač Zamor koulí a seismický krumpáč kombinovaný se sbíječkou ze které dokáže i střílet.
Irnakk
Irnakk
Irnakk byl mýtus vytvořený vudcem Zaktanem, aby byl zbytek skupiny v souladu.V těchto mýtech měl být ztělesněním strachu, aby lépe plnili svůj cíl.Jejich nejhorší noční můry se, ale stanou skutečností.Chrání komnatu známou pod názvem Zone of Nightmares.Která vede k masce života
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama