Rahkshi

18. března 2013 v 17:33 | lessovik |  Rahkshi
Lerahk
Pozor na jedový dotyk Lerahka! Lerahk používá svou hůl síly aby šířil jed. Když ale udeří holí do země, může přenést jed z půdy a nakazit protivníka pouhým malým škrábnutím.
Vorahk
Vorahk, který vysává sílu Toa Nuva! Vorahkova hůl může vysát z čehokoli energii - a přidat jí k síle Rahkshi! Nastane den, kdy bude Sedmý Toa zničen. A to ještě dříve, než bude moci vytáhnout do boje.
Guurahk
Nic nezůstane jak dříve, když velý Guurahk začne vytahovat své zbraně! Guurahkova hůl síly může roztrhat věci na malé kousíčky, až z nich zůstane pouhá sutina. Projde celý ostrov Mata Nui, jen aby našel Masku ohně, dokud ho Toa Nuva nezastaví.
Turahk

Turahk plní srdce hrdinů strachem! Turahkova hůl vzbuzuje v protivníkovi hrůzu, paralyzuje ho a terorizuje, až se dá na útěk. Dokonce ani hrdinové Mata Nui nemohou vzdorovat hrůze, kterou Turahk přináší.
Kurahk
Dejte si pozor na vztek silného Kurahky! Kurahk je jeden z nejnebezpečnějších Rahkshi, který umí obrátit svou sílu proti komukoli jinému. Jeho hůl naplňuje protivníky zlobou a nutí je bojovat proti sobě navzájem. Toa Nuva budou potřebovat všechnu svou sílu, aby se ubránili řádění Kurahka.
Panrahk
Panrahk rozdrtí každou překážku, která mu vstoupí do cesty! Tak obrovská je jeho surová energie, která trhá zemi kamkoli šlápne! Pouze síla Toa Nuva může zastavit tuto spoutanou sílu.
Kraata
Kraata
Kraata jsou hadovité bytosti, které sužovaly Mata Nui po celá staletí. Jsou součástí samotné Makutovi podstaty a dokáží rozsévat nákazu všude, kde se objeví. Jsou zodpovědné za nakažené masky síly, které byly nalezeny na Rahi. Přijde-li Kraata do kontaktu s Protodermis spojí se s tělem Rahksi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama