titáni a bojovníci

16. března 2013 v 15:19 | lessovik |  titáni a bojovníci
Toa Ignika
Toa Ignika
Mutran and Vican
Mutran and Vican
Mutran je mistrem mutace v Bratrstvu, když změnil jednoduchého Le-Matorana na monstrózní Vicany a kraata na stinné pijavice. Mutran je daleko mimo definici šílenství, dostal za úkol rozmnožit pijavice a chránit je v jeskyni, v níž to provádí. Vican tomu věrně slouží, zčásti kvůli svému vlastnímu šílenství, zčásti z naděje, že Mutran mu vrátí bývalou podobu, když odvede dobrou práci. Maska: Kanohi Artidax, Maska mutace Síly: Mutran má sílu létat a má přístup ke všem více než 40 silám Makuta. Může také ovládat stinné energie.
Makuta Icarax
Makuta Icarax
Tento vražedný nepřítel má nelidskou sílu a odolnost, má přístup ke stinné energii a všem více než 40 silám Makuta. Na rozdíl od Makuta z Karda Nui, Icarax nebyl oslepen výbuchem světla, když byla použita Maska života. Maska: Kanohi Kraahkan, Maska stínů
Karzahni
Karzahni
Hlavní vládce vězeňské říše temnot Karzahni je odhodlán
vytesat si vlastní království a začne Mahri Nui. Dva odvážní
Matoranové Sarda a Idris jsou však odhodláni narušit jeho
sny! Dokáží překonat jeho silný hořící řetěz a silnou masku,
která má sílu zlomit jejich odhodlán

Maxilos and Spinax
Maxilos and Spinax
Kdysi byl Maxilos jen ochranný robot, ale zmocnila se jej
zlovolná inteligence rozhodnutá zničit Toa Mahri. Za
pomoci svého silného ohaře, Spinaxe, Maxilos používá
svůj černý ohnivý meč se dvojitým ostřím a odpalovač
Cordak umístěný na rameně k zisku kontroly nad Prohlubní
Hydraxon
Hydraxon
Mocný žalářník z Prohlubně, Hydraxon, je i zbrojíř. Je
vyzbrojen výbušnými bumerangy, zápěstními noži,
odpalovačem Cordak a chrání jej silný pancíř, takže je
připraven přidat se k Toa v jejich boji proti Barraki a
Maxilosovi.

Gadunka
Gadunka
Tohle silné mořské stvoření je výtvorem Masky života jako
jejího nového ochránce. Díky svým masivním čelistem,
silným spárům a odpalovačům olihní se vzepře každé
skupině Toa a porazí je! Gadunka má v tmavé lebce
dvoubarevnou záři a další munici z olihní.
Sidorak
Sidorak
Král Visoraků! Mocný vůdce Visoraků, Sidorak je veteránem tisíců dobyvačných tažení. Vládne pomocí svého železného pařátu a mocných kotoučů Nyní se rozhodl obsadit Metru Nui a přemoci Toa Hordika. S Visoraky může komunikovat bez použití slov. Jeho Rhotuka kotouče dostihnou a donutí k poslušnosti každého, kdo by se mu snad chtěl stavět na odpor. Ve skutečnosti je však jen pouhou figurkou v rukou své královny Roodaky, která ho využívá pro svůj pokus o vysvobození Makuty.
Roodaka
Roodaka
Nelítostná a zákeřná královna Roodaka vládne Visorakům po boku Sidoraka a tajně spřádá plány na osvobození Makuty. Její jedovaté kotouče dokáží způsobit okamžitou a trvalou mutaci všem bytostem, které se s nimi střetnou.
Keetongu
Silný ochránce! Rahi, který se jmenuje Keetongu a který byl dlouho považován za mýtus, je jedinou nadějí pro návrat Toa Hordika do jejich původní podoby. Všichni doufají, že přemůže Visoraky a vše se vrátí k normálu. Jeho vířící clony mohou absorbovat veškerou energii, použitou proti němu. Zároveň ji okamžitě odmrští zpět proti svému nepříteli pomocí Rhotuka kotouče.
Vezon a Fenrakk
Vezon a Kardas(spojení Axonna,Brutaky a Fenrakka) Kardas vipadá něco jako drak zřejmě umí i létat velmi působiví

Vezon a Fenrakk
Vezon a Fenrakk
Při pokusech zmocnit se Masky Života byl tajemný sedmý Piraka spojen se zády velkého pavouka Fenrakka. Tento smrtící pár teď čeká na někoho dostatečně statečného (nebo bláznivého), na dalšího, kdo bude chtít získat Masku. Vezon je nelítostný ,,KRÁL PIRAKŮ" a jeho dvěma jedinými posláními je dovést ostatní Piraky k Masce Života a zabít Umbru který Masku Života hlídá.Pirakové ho nemají v lásce ,ale kdyby neuposlechli jeho rozkazů přetáhl by je svou zbraní.

Umbra
Umbra
je to ochránkyně masky života na voya-nui
Brutaka
Brutaka
Brutaka Temný pán dimenzí! Dřívější strážce posvátného Chrámu života, který se nyní připojil k Pirakům. Brutaka používá svůj obrovský rotační nůž k tomu, aby se ve své posedlé honbě za Maskou života prosekal každým porostem. Kdysi byl oddaný ochránce Matoranu a Axonnův nejlepší přítel, ale teď bojuje na straně zla! Dost silný na to, aby porazil šest Toa pouhým máchnutím svého dvojitého ostří, sám Brutaka je tak velkou hrozbou jako ostatní Piraka dohromady. Používájí Kanohi Olmak, Masku dimenzionálních bran, která umí cíl transportovat na jiné místo nebo přímo do jiné dimenze!
Axonn
Axonn

Toa Lhikan a Kikanalo
Toa Lhikan a Kikanalo
Toa Lhikan a velká bestie Kikanalo obžívají ve filmu Bionicle 2: Legendy Metru Nui. Lhikan, hlídač Metru Nui vzešel z Toa Metru. Lhikan nese dva ohromné lávové meče, které spojené může používat k ježdění přes lávu, nebo jako štít. Kikanalo je mocné stádo zvířat, kterého se obávají dokonce i tamví lovci!

Makuta
Pán stínů, Makuta, je temnou silou, která ohrožuje celý ostrov Mata Nui! Nosí masku stínů a umí udělat z přátel nepřátele.
Krekka
Krekka
Syrová moc a hrubá síla! Co Krekka postrádá v inteligenci, to dohání v naprosté síle. Jeho energetické sítě jsou dost silné na to, aby chytily do oka Toa Metru a jeho na bedrech nesený vystřelovač disků Kanoka zajistí, aby všichni byli poraženi. Tato tmavá síla je hrozbou pro vše, co přežívá na Metru Nui.

Nidhiki
Nidhiki
Nezpoutaný tmavý lovec! Mazaný, zlý a mocný Tmavý lovec - Nidhiki. Jeho kleště a energetické výbuchy mohou napadnout každého nepřítele a může vypouštět Kanoka disky ze svých čelistí.

Turaga Dume a Nivawk
Turaga Dume a Nivawk
Vládce Metru Nui! Turaga Dume velí všem Vahki a udržuje pořádek v Metru Nui. Jeho mocný jestřáb Nivawk létá nad městem, sleduje a poslouchá vše co se kolem děje. Jaké záhadné plány Dume kuje na Matorany a jak ovlivní Toa Metru?
Toa mata nui
Má masku života je to obří tělo podobné tumu které měl předtím než mu je makuta ukradl.Nyní de na svou planetu osvobodit matorany z nadvlády Makuty.
Tuma
Je to vůdce skrallů, byl poražen mata nuiem.Má velký meč a odpalovač.
Takanuva
Stínové pijavice částečně vysály světlo z Takanuvy, ten se však snaží jejich útok odrazit. Je vybaven zbraní Midak Skyblaster a obřími trojzubými bodci. Proti této mocné síle světla nemá žádný nepřítel šanci!
Takanuva Nuva
Comic Toa Takanuva.PNG
Toa světla původně takua.Porazil Makuty, spadl s ním do protodermu kde se spojili.Díkyž čemu probudil mata-nuiho a osvobodil matorany.Ale spadla na něho stěna a zamáčkla ho.Turaga Wakama ho obživil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hewkii hewkii | E-mail | Web | 15. dubna 2013 v 13:54 | Reagovat

kdo se vám nejvíc líbí mě axonn

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama