Toa Inika a Mahri

17. března 2013 v 13:30 | lessovik |  Toa
INIKA
Toa Inika jsou hrdinové z ostrova Voya Nui. V matoranském jazyce znamená Inika - energie z hvězd.
Krátce po návratu Matoranů na Metru Nui je Jaller znepokojen tím, že Turaga musí znovu hlídat tajemství lidu.
Jednou tajně přichází Turaga Nokama k Jallerovi a vysvětluje mu, že mata Nui je opět v nebezpečí.
Jaller nechce jen bezmocně čekat. Zatímco Toa Nuva jde zpět pro masku života, Jaller se rozhodne
shromáždit skupinu silných Matoranů a společně cestují do Voya Nui.

Jaller a další Matorané při své cestě do Voya Nui prochází oblastí Karzahni.
Pokoušejí se zbavit svých starých identit a nahradit své staré masky Kanohi novými.
Musí najít cestovní Toa kanystry a těmi uniknout z Karzani oblasti.
Když se jim to podaří, dostanou se na Voya Nui a do jejich kanystrů udeří
silný blesk ze záhadné červené hvězdy a tak se Matorané změní na Toa Inika
Kongu
TOA KONGU
Toa Kongu je nejlehčí a nejrychlejší ze všech šesti Toa. Je dost rychlý aby unikl před nebezpečím a dost silný aby porazil nepřítele. Jeho kuš vystřeluje šípy energie, které zničí vše, co zasáhnou.
Jaller
TOA JALLER
Toa Jaller je vůdce Toa Inika. Jeho Maka osudu mu dodává energii na dělání akrobatických kousků, které zmatou nepřítele. Jeho meč je vyroben z ryzí energie a jeho zlaté brnění ho ochrání v jeho nejnebezpečnější dobrodružství. Může se vykoupat v lávě a nic se mu nestane.
Nuparu
TOA NUPARU
Díky svému obrovskému silnému tělu vítězí Nuparu v každém boji. Laserový vystřelovací vrták, obrovská klepeta a mocné bodce činí z Nuparu skutečně "mocný stroj" pro boj i pro práci. Jeho vrtákem se dají střílet lasrové dýky
Hewkii
TOA HEWKII
Hyperelektrická vibrační sekyra Hewkii projede tvrdou skálou jako nůž máslem, přičemž její vibrační hlava dokáže rozpůlit jakýkoli předmět za pár milisekund. Při lezení po skále přijde vhod řetěz.
Matoro
TOA MATORO
Matoro se dokáže fyzicky odpoutat od svého těla, stává se neviditelným a nechat se vyslat jako tajný agent k nepříteli nebo na průzkum odlehlých částí ostrova. Jeho studená síla ničí Piraky. Jeho taktika je, že vysleduje nepřítele a vytřelí na ně Zamor, který nepřítele zmrazí na tak dlouho, aby ho mohl zničit. Svým mečem zmrazí vše, čeho se dotkne
Hahli
TOA HAHLI
Pro svou kouzelnou Masku odhalení a fantastický šestý smysl je Hahli neocenitelnou pomocnicí při hledání masky života. Její maskou může komunikovat a předávat svoje myšlenky na dálku, ale může komunikovat pouze s Matorem a Axonnem.
MAHRI
Kongu
Toa Kongu je připraven na akci pod hladinou díky svěma opalovačí kordak a pevnému tělu.Kdo se mu dostane do cesty pozná co je to křížová palba!
Jaller
Toa Jaller přináší nový význam slovu "palba" díky svému odpalovači kordak umístěném na krabu.když zvedne do boje svůj silný meč,on a jeho krab mohou zasáhnou nepřítele e dvou směrů naráz čili neporazitelná kombinace.
Nuparu
Z temnot náhle vyplave Toa Nuparu a ohrožuje zlé Barraki! Jeho vodní odpalovací meč otřásá Prohlubní díky nárazovým vlnám, jeho brnění jej ale brání před útokem. Odpálíš-li bubínkový odpalovač Cordak, zaženeš i nejkrvelačnější nepřátele.
Matoro
Voda je chladná jako led, když se přiblíží Toa Matoro. Je vybaven dvojitým řezákem a odpalovačem Cordak, může začít bojovat s čímkoli, co pod hladinou objeví.
Hahli
Díky svým šesti křídlovým ploutvím může Toa Hahli letět vodou bleskovou rychlostí a útočí rychleji, než postřehnete. Je vyzbrojena bubínkovým odpalovačem Cordak a ocelovými podpatky, je připravena k boji.
Hewkii
Toa Hewkii je vybaven vodním mečem a odpalovačem Cordak, bojuje proti nejdrsnějším mořským stvořením v souboji o svobodu Mahri Nui. Hewkiiho řetězy vydávají elektrické výboje dostatečně silné na omráčení žraloka Takey.
Lessovik
Je to první toa, velitel týmu který bohužel zabili jen on přežil.Nyní se vydal do hlubin, aby se utkal s karzahnim.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama