Toa Mata a Nuva

17. března 2013 v 13:02 | lessovik |  Toa
MATA
Lewa
Tahu
Onua
Gali
Kopaka
Pohatu
NUVA
Tahu
Tahu Nuva
Tahu Nuva, Toa Nuva ohně. Oproti ostatním Toa Nuva, Tahu Nuva nejvíce vítá svou novou sílu. Nyní má mnohem větší jistotu při ochraně Ta-Koro před každým nebezpečím. Když hrozí potíže, spojí své lávove meče a tak vytvoří palubu, která ho rychle přenese přes tekoucí lávu. Nosí masku Hau Nuva, kterou používá při obraně svého národa.
Lewa
Lewa Nuva
Lewa Nuva, Toa Nuva vzduchu. Lewa Nuva má vypěstovanou sílu v důsledku jeho bojů proti Bohrokům. Jeho nová vzdušná katana může být spojena s jeho tělem, aby mu pomohla klouzat na větrných proudech. V kombinaci se silou Miru Nuva, může nyní létat vysoko přes ostrov a vysledovat potencionální nebezpečí ohrožující mír na Mata Nui.
Onua
Onua Nuva
Onua Nuva, Toa Nuva země. Mata Nui bude potřebovat moudrost a sílu Onua Nuvy více než kdy předtím. Onua Nuva má speciální nože, které může použít na nebezpečném ostrově, plném zemětřesní, jako speciální vysokorychlostní terénní lyže. Může s nimi dosáhnout v mžiku v jakémkoli nebezpečném terénu svého cíle. Nože může použít také na vyřezání nového průchodu na zem. Onua Nuva obléká Pekari Nuva, které zvyšují jeho sílu na ohromující úroveň.
Pohatu
Pohatu Nuva
Pohatu Nuva, Toa Nuva kamene. Jeho horolezecké drápy mu usnadňují, více než předtím, zdolávat skalnaté vrcholy blízko jeho vesnice. Když jsou jeho drápy spojené, tvoří legendární "Kodan ball". Používá velkou masku rychlosti - Kakama Nuva.
Gali
Gali Nuva
Gali Nuva, Toa Nuva vody. Používá vodní sekyry, které si může připojit na nohy a využít je jako potápěčské ploutve (Kaukau Nuva). Pod vodou není nic rychlejšího a silnějšího než je Gali Nuva. Tuto sílu bude potřebovat k ochraně Ga-Koro před temnotou do které míří. Ochránce oceánů a vodních cest ostrova. Její Kaukau Nuva jí pomohou se ponořit až na samé dno oceánu a tam přežít.
Kopaka
Kopaka Nuva
Kopaka Nuva, Toa Nuva ledu. Jeho nová síla udělala Kopaku Nuva ještě studenějšího a silnějšího než je hora na které žije. Jeho ledové ostří (Akaku Nuva) může rozsekávat vše ve dvojí síle. Když si je připojí na nohy, jsou z nich rázem výkonné ledové brusle, které mu pomáhají překonávat led a sníh. Svou moc používá k ochraně celého Ko-Wahi. Vše sleduje z vrochu hory Ihu.
Takanuva
Takanuva
Takanuva je legendární sedmý bojovník Toa - Toa světla. Přichází, aby porazil zlého ducha Makutu a zachránil ostrov Mata Nui! Je vznešený a moudrý a má hluboké znalosti o historii Mata Nui a jeho obyvatel. Musí se však za krátkou dobu naučit mnoho, má-li ostrov zachránit před Makutou. Takanuva nosí Kanohi a Voki mocnou masku světla a nese hůl světla. Maska světla jasně září a její moc dokáže vnést do tmy světlo. Takanuva může s její pomocí změnit hněv nepřítele na pocit míru, nebo zmrazit protivníka v sloupu zářivého světla. Jeho dokonalý nástroj mocná maska a neuvěřitelná odvaha jej činí silným vůdcem bojovníků Toa a ochráncem Mata Nui. Dokáže soustředit své síly skrze hůl světla. Pomocí tohoto nástroje může sbírat a metat koule světelné energie. Jeho vůz je poháněn zajatým Kraata.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama