Vahki

20. března 2013 v 13:29 | lessovik |  Vahki
Vorzakh
Vorzakh
Nic mu nevstoupí do cesty! Vorzakh z Le-Metru nemá dostatek trpělivosti na dlouhé pronásledování nepřítele. Nejraději by jen rozbíjel vše, co mu stojí v cestě, dokud nenajde Matorany. Jeho "moc vymazávání osobnosti" dočasně přemění Matorany do hloupých, bezmyšlenkovitých, motajících se bytostí.
Zadakh
Zadakh
Síla Vahki. Závodí přes Sochová pole z Po-Metru, Zadakh vždy chytí svou kořist. Je nejsilnější z Vahki, vždy je první v boji a zůstá v něm až do úplného konce. Jeho "moc sugesce" zanechává Matorany velmi ovlivnitelné a ochotné následovat téměř kohokoliv.
Rorzakh
Rorzakh
Není úkrytu! Rorzakh z Onu-Metru není nejsilnější, nebo nejrychlejší Vahki, ale nikdy se za žádnou cenu nevzdává pronásledování. Běhá v jakémkoli terénu, pronásleduje bez ohlednu na možné nebezpečí. Rorzakova "moc přítomnosti" umožňuje pro Vahki vidět a slyšet cokoliv Matorané dělají, bez toho, aniž by si to Matorané uvědomovali.
Keerakh
Keerakh
Nikdo neunikne! Keerakh z Ko-Metru se neobtěžuje pronásledovat rušitele zákona. Místo toho zjistí, kde má jeho cíl centrum myšlení a dostane se tam. Keerakova "moc zatenosti" zakóduje Matoranovu mysl tak, že ztratí pojem o čase a místu.
Bordakh
Bordakh
Bordakh je mistr v chytání! Ga Metru je domov Bordakha, nejvíce mazaného ze všech Vahki. Bordakh miluje pronásledování. Někdy úmyslně odkládá polapení nepřítele jen proto, aby prodloužil své vzrušení z pronásledování. Jeho "moc oddanosti" dočasně obrátí Matorany na svou stranu a ti provádí špionáže pro Vahki.
Nuurakh
Nuurakh
Nuurakh - mistr v číhání! Z plamenů a kouře přichází Nuurakh. Nejrychlejší z Vahki, číhá v záloze a trpělivě čeká na svůj cíl. Poté jej rychle obklopí plameny a kouřem, kterým plní mysl Matoranů s jediným hlavním příkazem - zabíjet.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama