Visorakové

20. března 2013 v 13:23 | lessovik |  Visorakové
Keelerak
Před Keelerakem nic neobstojí! Nepředvídatelní a záhadní Keelerakové se pohybují pomocí zdánlivě náhodných skoků a kliček, aby se vyhnuli kotoučům. Jejich vlastní ktouče obsahují jed v podobě leptavé kyseliny, kterou roztaví každou překážku.
Suukorak
Elektrický nepřítel! Suukorakové dávají přednost útoku z úkrytu. Suukorak je schopen pomalu tlumit své životní funkce a budit dojem mrtvého. Ale jeho nepřátelé se nestačí divit. Jakmile se nepřítel přiblíží, Suukorakova elektrická past sklapne.
Roporak
Skryté nebezpečí! Roporak je mistr špión. Podobně jako chameleon dokonale splyne s prostředím. Roporakové útočí z velké vzdálenosti, vymrští kotouč, který při nárazu vysaje z obětí energii.
Onhorak
Mistr úskoku! Opravdová síla Oohnoraka je v jeho umění klamu. Díky schopnosti telepatie a dokonalému používání mimiky je Oohnorak schopen věrně napodobit hlas přítele a vlákat nepřítele do pasti.
Boggarak
Nebezpečí s velkou silou! Boggarak slouží jako osobní strážce pro Roodaka. A pro svůj úkol je opravdu dobře vybaven. Může způsobit, že nepřítel, který je ve vodě oteče a vyplave na hladinu. Nepřítel na souši se jeho působením změní v prach. Jeho ultrazvuková síla způsobí, že se každý nepřítel rozplyne.
Vohtarak
Nezranitelný nepřítel! Vohtarak je velmi agresivní a nepřemožitelný nepřítel. Hořící kotouče, které vrhá, působí nepřátelům prudkou bolest a působí, že se chovají zmateně.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama